Hlavní obsah

Princ Harry se objevil na trůně v pyžamu a s pivem

Magazín Radar na obálku svého posledního čísla použil šokující fotografii prince Harryho. Člen britské královské rodiny uvolněně sedí na trůně v pyžamu, odhaluje mužnou hruď a v ruce mačká jednu, leč nikoli poslední, plechovku od piva. Šokující obrázek je však pouze povedenou montáží.

Princ Harry se objevil na trůně v pyžamu a s pivem

Podle britského Times UK se příběh uvnitř magazínu snaží vykreslit, jaký skutečně mladší bratr prince Williama je. Radar slibuje při čtení "zasvěcenou zprávu z bouřlivého života anglického dvaadvacetiletého přitažlivého prince."

Někteří skutečně Harryho jako atraktivní osobu vnímají. On sám ale tvrdí, že kvůli svým zrzavým vlasům a porostu na těle musí navštěvovat psychologa. O svém soukromém utrpení, které ho od puberty stíhá, se svěřil čtrnáctileté Maxine Broadfootové. Ta získala ocenění Princezny Diany na jejím memoriálu na počátku července.

"Harry přišel k našemu stolu a zeptal se, na co Dianino ocenění využiju. Řekla jsem mu, že je to na terapii vrstevníků a pomoc dětem, které byly šikanovány. Tak se mě zeptal, jestli může přijít a dostat taky nějakou terapii ode mě, protože on je šikanován za to, že je zrzavý. Nevěděla jsem, co na to říct, a smála jsem se," tvrdí Broadfootová.

Harry přitom nedávno v televizním rozhovoru přiznal, že mu princezna Diana odmalička říkala Ginger (Zrzek).

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků