Hlavní obsah

Princ Harry by chtěl strávit celý život v Africe

Britští novináři se tázali prince Williama a prince Harryho, jaká povolání by chtěli vykonávat, kdyby byli obyčejní lidé, kteří se nenarodili do královské rodiny. Princ William se rozpovídal o něco více a svého mladšího bratra si pořádně dobíral. Z něj nakonec vypadlo jen to, že by chtěl trávit všechen svůj čas v Africe.

Princ Harry by chtěl strávit celý život v Africe

"Pokud by vaše příjmení nezněla Windsor, ale třeba Smith nebo Jones a neměli byste tak povinnosti, do kterých jste se narodili, co byste chtěli dělat v profesionálním směru?" zněla otázka novinářů z deníku The Sun.

William odvětil: "Když jsem byl mladší, tak jsem chtěl být policistou, což bych už teď ale nechtěl. No, to je opravdu zrádná otázka. Asi bych chtěl létat s helikoptérou  Určitě. Chtěl bych být pilotem helikoptér Spojených Národů nebo něco takového. Potřeboval bych dělat něco aktivního, pokud možno aspoň trochu zábavného, venku a nějakým způsobem pomáhat lidem."

Když se novináři obrátili na Harryho se stejnou otázkou, tak jim do řeči skočil opět William: "Pravděpodobně by seděl u počítače, hrál hry a popíjel pivo."

Harry, který má již dlouhou dobu přítelkyni Chelsy Davyovou, jejíž rodiče vlastní ranč v Zimbabwe, reagoval s úsměvem: "Ó, mnohokrát díky! Ne, teď vážně. Nevím jak dobře by to fungovalo, ale pravděpodobně bych žil v Africe. Chtěl bych tam trávit všechen svůj čas"

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků