Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Před jezdcem na paddle boardu se vynořil keporkak

Zážitek na celý život má osmadvacetiletý německý cestovatel. Když se v neděli projížděl u pobřeží v australském Crescent Head v Novém Jižním Walesu na paddle boardu, vynořila se před ním skupinka keporkaků. Kytovci byli od něj dokonce tak blízko, že do jednoho z nich nechtěně narazil.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Před jezdcem na paddle boardu se vynořil keporkak

Úchvatné záběry pořídil muž díky kameře, kterou měl uchycenou na těle. Na paddle boardu prý následoval skupinku delfínů, když se přímo před ním náhle vynořil obrovský keporkak, do kterého narazil.

Alex had a whale of an encounter today @surfarissurfcamp, Crescent Head #whales #crescenthead #destinationnsw #surf #surfing #waves #prime7news #macleayvalleycoast #nature #surfarissurfcamp #nextlevel #sup #tennews #whalewatching #adventure #travel #waves #adrenaline #ocean #australia #amazing #nature #beautiful #onceinalifetime #love #wanderlust

Zveřejnil(a) Surfaris Surf Camp dne Neděle 5. srpen 2018

Za okamžik navíc zjistil, že se v jeho bezprostřední vzdálenosti nachází mnohem více kytovců. Skupinka velryb mu prý dělala společnost zhruba tři až čtyři minuty a poté pokračovala po vlastní ose.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků