Hlavní obsah

Pamela Andersonová je údajně těhotná

Hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Andersonová je prý těhotná. Uvedl to americký magazín OK! s odvoláním na hereččinu kamarádku. Ta také potvrdila, že povolení k sňatku prsatá blondýna s milencem Rickem Salomonem o víkendu vyplnila v Las Vegas právě kvůli tomu. Pameliny snímky z těchto dní již zdokumentovaly vzdouvající se bříško.

Pamela Andersonová je údajně těhotná

Po loňském tragickém zážitku, kdy Andersonová krátce po svatbě s Kidem Rockem potratila, a pár se kvůli tomu posléze rozvedl, hodlá herečka s potvrzením své gravidity čekat.

"Vypadá rozhodně, jako by tam měla trochu hrbolek. Nebylo by to poprvé, co by Pamela spěchala s manželstvím proto, že je dítě na cestě," prozradila kamarádka Andersonové magazínu OK!.

S Kidem Rockem však dítě počala až po svatbě. Brali se loni v srpnu, měli dokonce čtyři obřady na různých místech světa, ale již za čtyři měsíce poté žádali o rozvod.

Rick Salomon, hráč pokeru, kterého si bude zřejmě Andersonová brát, proslul zejména jako hlavní hrdina soukromého porna Paris Hiltonové (One Night in Paris), které oběhlo internet.

Pamela Andersonová má dvě děti. Oba syny počala a porodila v manželství s bubeníkem Tommym Leem. Brandonovi je dnes jedenáct a Dylanovi devět.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků