OBRAZEM: Lucie Váchová v Číně boduje

SANJA

Česká královna krásy Lucie Váchová (18) se v úterý umístila na druhém místě v soutěži Miss Sport. Klání se konalo v čínském městě Sanja v rámci volby Miss World, jejíž výsledky budou vyhlášeny 6. prosince.

Výstava komiksů a ilustrací studentů SŠPU Hodonín potrvá až do 6.ledna 2014

Lucie zcela s přehledem vyhrála v plavání, v běhu skončila jako druhá a rovněž při posilování předčila mnohé kandidátky.

Vedle Lucie Váchové se do trojice Miss Sport probojovala Kanaďanka Nazanin Afshin Jamová a Rumunka Patricia Filomena Chiforová. Kanadská krasavice zároveň postoupila mezi dvacet finalistek MIss World.

.: Zleva: Miss ČR Lucie Váchová, Miss Kanady Nazanin Afshin Jamová a  Miss Rumunska Patricia Filomena Chiforová

.: Zprava: Miss Kanady Nazanin Afshin Jamová, Miss ČR Lucie Váchová a Miss Rumunska Patricia Filomena Chiforová