Hlavní obsah

Motorkář se předvedl. Ale jinak, než chtěl

Silnice jsou plné řidičů, kteří dávají před bezpečností přednost spíš adrenalinu. Obzvlášť u motorkářů pak bývají následky tragické. Málem se o tom přesvědčil i jeden takový „kaskadér“ v Německu, v jeho případě se ale naštěstí nehoda obešla bez následků. Videozáznam z jeho jízdy zveřejnila agentura AP.

Motorkář se předvedl. Ale jinak, než chtěl

Několik motorkářů uhánělo po dvouproudé silnici nedaleko německého Trevíru ve spolkové zemi Porýní-Falc. Jeden z nich se přitom rozhodl, že bude machrovat a předvede na svém stroji jízdu po zadním kole.

Jenže během chvilky ztratil rovnováhu a ve vysoké rychlosti spadl pozadu na zem. Jen zázrakem neutrpěl žádné vážné zranění a byl schopen se ihned znovu postavit na nohy.

„Chtěl jsem jen s kamarády na cestě vyzkoušet jízdu po zadním kole a stalo se tohle. Motorka za 9000 eur (necelých 250 tisíc korun) utrpěla značné škody,“ okomentoval svůj kousek motorkář.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků