Hlavní obsah

Missky skončily s Belohorcovou v jedné posteli

Zuzana Belohorcová si snad ani nemohla představit hezčí oslavu svých 33. narozenin. Její přítel Vlastimil Hájek jí totiž připravil zajímavé překvapení. Na otvíračce restaurace vybavené postelemi Bar & Lounge u Staroměstského náměstí jí totiž nechal připravit dort a společně se všemi hosty zazpíval své milé Happy Birthday to you.

Missky skončily s Belohorcovou v jedné posteli

Netrvalo dlouho a už byla moderátorka v posteli s finalistkami soutěží krásy.

Nikol Štíbrová, Zuzka Jandová, Kateřina Sokolová, Lucie Hadašová, Agáta Hanychová, Lilian Sarah Fisherová, Kristýna Lebedová, Veronika Pompeová, Eva Čerešňáková či Renata Langmannová - všechny tyto známé tváře přišly se Zuzanou Belohorcovou společně oslavit její narozeniny a prohlédnout si nový luxusní podnik v centru Prahy.

:. Ložní prádlo přímo vybízelo k polštářové válce. Foto: Michaela Feuereislová

"Zuzanka slaví, tak jí pojďme překvapit a až sem vejde, tak jí popřejeme," plánoval s hosty večírku slavnostní chvilky vlastník sítě caffeterií Hájek. V příjemně decentním prostředí se tak vytvořila po chvíli řada gratulantů, kteří populární moderátoce přáli.

Některé missky se na večírku zdržely doslova jen několik minut, jiné zase naopak pobyly pořádně dlouho a večer si užívaly. "Asi tu budeme docela dlouho," předpovídala už na začátku večera Kristýna Lebedová, která večer trávila s Miss ČR Zuzanou Jandovou.

:. Zuzka Belohorcová dostala od svého milého nejeden polibek k narozeninám. Foto: Michaela Feuereislová

Útulný podnik Bed & Lounge prošel opravdovou zatěžkávací zkouškou. Jednoho si ale musel povšimnout každý, kompletně bílý interiér byl pořádně náchylný k zamazání. "Asi budou muset měnit povlečení po každém hostovi zvlášť, stačí jedno rozlité červené vínko a je vymalováno. Měli bychom si dát pozor," smály se na večírku missky.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků