Hlavní obsah

Milla Jovovichová přibrala během těhotenství 32 kilogramů

Herečka a modelka Milla Jovovichová čeká své první dítě a během těhotenství přibrala 32 kilogramů. Má totiž šílenou chuť na burákové máslo a pořád se jím cpe. Miminko se svým snoubencem Paulem W. S. Andersonem čekají v listopadu. Filmová Johanka z Arku k současným 96 kilogramům ještě určitě pár kil přidá.

Milla Jovovichová přibrala během těhotenství 32 kilogramů

"Jsem šťastná, že můžu všem těm těhotným dámám tam venku říct, že jsem ze 130 liber (65 kg) přibrala na 193 (97 kg). Je to hodně velká váha, kterou jsem nabrala rychle a můžu si za to pouze já sama. Mohla bych jíst sendviče a bagety s burákovým máslem celý den. Nevidím v tom problém. Samozřejmě můj doktor v tom problém vidí," uvedla Jovovichová.

"Tak jsem se zbláznila zase do chleba. Dělám si kuře a zeleninu a snažím se být zdravější matkou. Ale kdybych pokračovala s burákovým máslem, byla bych nejšťastnější mámou na světě!" žalovala sama na sebe Milla Jovovichová.

Těhotenství z krásné štíhlé modelky učinilo doslova kouli. Trápí jí také otoky nohou, takže se nevleze do žádných bot, které nosila dříve. "Moje kosti jsou teď slabé a moje chodidla mě mučí. Sotva můžu nosit sandály. Teď mám pro své staré tělo nové porozumění. Moje nohy teď vyrostly o tři čísla. Nikdo vám o tomhle neřekne," svěřila Jovovichová deníku Chicago Sun Times.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků