Hlavní obsah

Michael Jackson si vybíral děti z katalogu

Ani překotný úprk do Bahrajnu Michaelu Jacksonovi (47) příliš nepomohl. Upadající zájem, na němž se částečně podepsala jeho fyzická nepřítomnost ve Státech, znovu totiž oživila čerstvá odhalení, s nimiž vystoupili Roger Friedman z Fox News a starší bratr někdejšího popového krále Jermaine.

Michael Jackson si vybíral děti z katalogu

Friedman, jenž je považován za jednoho z nejlepších expertů na kontroverzního zpěváka, seznámil podle vlastních slov čtenáře amerických médií s holou a čistou pravdou o narození jeho potomků. Tvrdí, že si Michael vybíral dárkyni vajíček, která měla být oplodněna, z katalogu, jejž měl k dispozici. Žena, na níž padla jeho volba, byla na rozdíl od Debbie Roweové, matky jeho dvou dalších dětí, černovlasá. Později k ní hledal rovněž v katalogu, tentokrát ale semenné banky, muže, jehož spermie byly hodné účasti na aktu početí.

Své tvrzení opírá autor této poměrně smělé konstrukce nejen o dokumenty, které byly součástí obžalovacího spisu při projednávání případu zneužívání nezletilých a jež nebyly nikdy zpřístupněny veřejnosti, ale také o informace z nejužšího Jacksonova okruhu.

Podobnému tématu se věnuje také časopis New York Daily News, který uvádí, že děti narozené v manželství s Debbie, se vyvíjely z vajíček oplodněných neznámým dárcem spermií. Odvolává se přitom na svědectví Michaelova bratra Jermaina, jenž redakci už v roce 2003 předložil náčrt zamýšlené knihy, v níž hodlal odhalit všechna rodinná tajemství. K jejímu napsání sice nikdy nedošlo, nicméně vedení listu má k dispozici koncept práce.

Obsahuje mimo jiné pasáže o starostech, které si dělala celá rodina kvůli Michaelovu vztahu k vlastním i cizím dětem. Součástí je i seznam různých léků a drog i dávky, jež popový král denně konzumoval, včetně poukazů na jeho prohlubující se závislost. Stejně jako potvrzení toho, že blednutí jeho kůže nezpůsobila, jak se Jackson neustále obhajuje, vážná choroba, ale usiloval o to zcela záměrně.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků