Hlavní obsah

Americký zpěvák Michael Jackson si spokojeně užívá v Bahrajnu, kam se nedávno uchýlil, aby si odpočinul po zdlouhavém soudním procesu, který nedávno absolvoval. Jeho ranč v Neverlandu však trpí hlady. Podle informací z Jacksonova okolí neposlal na potravu pro zvířata dostatek peněz.

Michael Jackson je na mizině

 Zpěvákovo luxusní sídlo má také částečně odpojenou elektřinu. Podle zpravodaje televize Fox je situace v Neverlandu opravdu neutěšená. "Zatímco Jackson je v Bahrajnu se svými dětmi a jejich chůvou, na ranči odpojili proud. Objevily se obavy o zvířata v jeho soukromé zoo."

Podíly mu budou zabaveny

Zatím sice dostávají nějaké žrádlo, ale to nepůjde za dané situace dlouho," oznámil zpravodaj. Zdá se, že excentrický zpěvák je opravdu na mizině, protože nesplácí půjčku ve výši 152 miliónů dolarů. Investiční společnost, která mu ji poskytla, bude proto v blízké době moci zabavit jeho podíly ve společnosti Sony/ATV Music Publishing Company a firmu MiJac Music Publishing Company.

Už na začátku letošního roku se objevily dohady o Jacksonových finančních potížích, když jeho zaměstnanci dostávali výplatu se zpožděním a někteří kvůli tomu dali dokonce výpověď.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků