Hlavní obsah

Mesarošová probrečela noc a pak šla fotit nahé fotky

Silikonová modelka Dominika Mesarošová (23) utržila bolestivý šrám na duši. Po půlroční známosti skončil její vztah s italským milencem Antoniem bolavým rozchodem. Stejně jako národnost bývalého přítele byly jejich soužití i rozchod jedna velká "Itálie". Rozchod navíc málem ohrozil i Dominičinu lukrativní pracovní zakázku.

Mesarošová probrečela noc a pak šla fotit nahé fotky

"Rozešli jsme," okomentovala sklesle silikonová modelka situaci. Ta byla ještě navíc komplikovanější tím, že se s o dvacet let starším milencem rozešla den před lukrativní prací. V Evině rouše fotila snímky pro plakát k druhému dílu filmu Bobule.

"Bohužel náš rozchod a jeho řešení připadly zrovna na den před mým velkým focením. Ten den jsem šla spát až ve tři ráno. Na place jsem se vůbec necítila v pohodě," svěřila Mesarošová.

:. Dominika Mesarošová ještě ve staré image. Vedle ní expřítel Antonio.
FOTO: Korzo

Jedno pozitivum ale modelka s prsy velikosti čtyři přeci jen na pořizování snímků našla: "Naštěstí na těch fotkách nešlo o můj obličej, ale o tělo. Díky tomu nebude poznat moje nevyspání a probrečená noc, kterou jsem musela maskovat silným make-upem a líčením."

Neví, jestli je to úplný konec

Focení filmového plakátu je ale ze zakázek, které se neodmítají. A tak se Mesarošová i se zlomeným srdcem musela dát dohromady. Na plakátu k filmu s prozaickým názvem 2 Bobule bude modelka, která si nechala již dvakrát silikonem zvětšit poprsí, nahá ležet v bobulích vína.

"Nevím, jak to s námi bude dál. Byli jsme spolu přeci jen půl roku a to nejde jen tak odstřihnout," dodává smutně Mesarošová při vzpomínce na expřítele Antonia.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků