Hlavní obsah
Lucie Bílá se stala nejlepší zpěvačkou i absolutní vítězkou letošních cen Český slavík. Foto: Právo

Lucie Bílá odmítla účast v porotě SuperStar

Zpěvačka Lucie Bílá (44) odmítla účast v "novácké" pěvecké reality show Česko Slovensko má SuperStar 2. Nechce být v porotě dvou podobných soutěží rychle po sobě.

Lucie Bílá se stala nejlepší zpěvačkou i absolutní vítězkou letošních cen Český slavík. Foto: Právo
Lucie Bílá odmítla účast v porotě SuperStar

"Dostala jsem velkorysou nabídku hned po slavičím víkendu. Jít však okamžitě po takovém úspěchu naší talentové show do jiné poroty, to by nebylo moudré," vysvětlila Novinkám důvod odmítnutí Bílá, bývalá porotkyně Česko Slovensko má talent.

Paradoxní je, že žádost Novy přišla hned poté, co televizi, jež v té době vysílala pořad Talentmania, rozzlobila svou reklamou konkurenční soutěže Česko Slovensko má talent. Když si došla pro svého třináctého Slavíka za nejlepší českou zpěvačku, ohromené publikum vyzvala, aby sledovali finále soutěže Česko Slovensko má talent.  [celá zpráva]

Nova v reakci na to prohlásila, že se jednalo o nezákonnou skrytou reklamu a chování nehodné dámy. Pak však obrátila a jen pár hodin poté přišla s žádostí, aby Bílá usedla i v porotě další řady SuperStar.

"Nabídka mě moc potěšila a důvod odmítnutí nebyl proto, že bych patřila jiné televizi. To nebudu patřit nikdy," tvrdí zpěvačka.

V porotě se tak nakonec objeví Pavol Habera, Helena Zeťová, rapper Rytmus a Gabriela Osvaldová.

Platina pro Bílou 

Bílá má i přes svou neúčast v ČS SuperStar 2 důvod k radosti. Ve čtvrtek převzala trojnásobnou platinovou desku za desku Bílé vánoce.

"Na své první vánoční album jsem si počkala a natočila ho s lidmi, s kterými jsem za ta léta spolupráce sehraná. Mám za sebou vůbec silný rok. Jsem za úspěch alba moc vděčná. Má deska měla Vánoce jen podbarvit a ne rušit při rozbalování dárků. A to se povedlo," netají se radostí třináctinásobná slavice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků