Hlavní obsah

Kolem domu má 80 tun písku. Plážový dům uprostřed města rozzuřil sousedy

Šedesátnice z Kansas City v Missouri vzbudila ve svém sousedství poprask kvůli tomu, že si zahradu proměnila v pláž. Hlínu s trávou jednoduše vystřídal písek doplněný o místy trochu kýčovitou výzdobu. Sousedé to nemohou skousnout.

Kolem domu má 80 tun písku. Plážový dům uprostřed města rozzuřil sousedy

Georgianna Reidová si na svůj pozemek nechala navézt 80 tun písku. Normální dům v celkem nudné čtvrti tak proměnila v oázu a plážový příbytek. S výsledkem je spokojená. Reakce okolí jsou však smíšené.

Zraky kolemjdoucích i těch, co čtvrtí Brookside v Kansas City projíždějí autem, se na písečné království upínají se zájmem. Komu je tato originální idea naopak trnem v oku, jsou sousedé. Ti mírnější podotýkají, že se tam dům v této podobě už nehodí, že tam prostě nezapadá. Těm ostřejším připadá dokonce odporný, a proto podali oficiální stížnosti.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Navzdory silné vlně nespokojenosti, kterou úprava pozemku Reidové vyvolala, nebyl nalezen důvod, proč by ze své zahrady měla písek odstranit. Ten je totiž povoleným materiálem k terénním úpravám. A tak se kolemjdoucí i média ještě nějaký čas budou pozastavovat nad pláží v ulicích města, zatímco sousedé budou pokračovat v lamentování.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků