Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Kočka se schovala do krabice, vylezla z ní o 1000 kilometrů dál

Kočky milují krabice a rády se do nich schovávají, když si však jednu takovou mourovatá kočka Baloo z kanadské provincie Nové Skotsko vybrala, zřejmě netušila, že z ní vyleze o více než 1000 kilometrů dál. Ke své smůle si totiž vybrala krabici, kterou se její majitelka rozhodla poslat na druhou stranu země. Na kuriózní zásilku upozornil server Metro.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Kočka se schovala do krabice, vylezla z ní o 1000 kilometrů dál

Celkem 17 hodin na cestě strávila Baloo uvězněna v poštovním autě. Černého pasažéra prozradila jeho potřeba. Když se řidič rozvážející zásilky divil, proč má v autě moč, objevil Baloo a zavolal do místního útulku pro zvířata.

Pobočka poštovní společnosti z Montrealu poté kontaktovala majitelku Jacqueline Lakeovou, jež po kočce stále pátrala. „Hledali jsme ji všude, obcházeli jsme sousedy, ale prostě zmizela,“ řekla Lakeová.

Kočka omylem cestovala přes tisíc kilometrů.

Když v telefonu slyšela, že její kočka je poblíž 1100 kilometrů vzdáleného Montrealu, nestačila se divit. „Posílali jsme čtyři krabice. Nenapadlo nás, že by Baloo mohla být uvnitř jedné z nich,“ doplnila majitelka, která se již se svým mazlíčkem úspěšně shledala, a než příště bude posílat balík, pravděpodobně jej před odesláním pořádně zkontroluje.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků