Hlavní obsah

Kateřina Macháčková prožila svou moderátorskou premiéru

Populární divadelní herečka Kateřina Macháčková, kterou si většina televizních diváků pamatuje ze seriálu Život na zámku prožila na počátku víkendu svou moderátorskou premiéru. V Jaroměři moderovala spolu se Zdeňkem Podhůrským charitativní akci na podporu postižených dětí.

Kateřina Macháčková prožila svou moderátorskou premiéru

Herečka Kateřina Macháčková svou moderátorskou premiéru zvládla na výbornou a to i navzdory tomu, že se se svým moderátorským kolegou poznala jednu minutu před sedmou hodinou, tedy před začátkem celé show. Přebrepty se jí ale zdárně vyhýbaly, a ona se tak mohla těšit z toho, že si novou roli snad brzy zopakuje.

Během večera vystoupila plejáda známých osobností jako je Věra Martinová se sestrou Lenkou, po rozchodu smutný přesmutný Ondřej Ruml, který se snažil rozptýlit vtipkováním s Leonou Černou. Dále nechyběly ani Jitka Zelenková, Petra Černocká či sestra modelky Taťány Kuchařové Livie.

:. Ondřej Ruml nevypadal ani trochu zdravě...
FOTO: archiv

Zdeněk Podhůrský dostal na závěr večera od České Miss Ivety Lutovské a I. vicemiss Terezy Budkové dort ke svým jubilejním padesátým narozeninám. Že ale ten čas docela letí, zřejmě v náruší své mladé přítelkyně příliš ani neregistruje.

:. Na charitativním večírku nechyběla ani Česká Miss Iveta Lutovská
FOTO: archiv

Večer pro dobrou věc se v divadle v Jaroměři uskutečnil již podeváté. "Akce nebyla až tak dlouhá jako v předcházejících letech, ale za to byla velmi kvalitní a jsem velmi spokojen. Proto mohu potvrdit, že se příští rok uskuteční jubilejní desátý ročník," řekl s úsměvem organizátor akce David Novotný.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků