Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Kamión se zasekl na kolejích, nákladní vlak jím projel jako nůž máslem

Dramatický incident, během něhož najel nákladní vlak do zaklíněného kamiónu uprostřed železničního přejezdu, minulý týden zachytila palubní kamera jednoho z řidičů ve městě Chester v americkém státě Virginia. Během nehody nebyl nikdo zraněn, napsal deník Daily Mail.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Kamión se zasekl na kolejích, nákladní vlak jím projel jako nůž máslem

Kamión zůstal na příkrém železničním přejezdu zaklíněn zrovna ve chvíli, kdy po kolejích projížděl nákladní vlak. Ze záběrů je patrné, že řidič kamiónu odběhl do bezpečí doslova na poslední chvíli.

Dramatické záběry natočila palubní kamera řidiče Mikea Eugeneho, jenž situaci sledoval z bezprostřední blízkosti.

„Ten vlak projel návěsem jako nůž máslem,“ řekl Eugene serveru WRIC-TV.

Tractor trailer sliced in half by freight train

Dashcam footage captures the moment a tractor trailer was sliced in half by a freight train in Virginia. The driver and a passenger managed to escape before the train hit. No injuries reported. https://abcn.ws/2wMD1iv

Zveřejnil(a) 6abc Action News dne Neděle 9. září 2018

Před přejezdem je varovná značka, která řidiče kamiónů upozorňuje, že tam může návěs uváznout. Podle Tabithy Reevesové, která bydlí jen kousek od něj, je však toto upozornění nedostačující.

„Je to takový výstupek, který není moc vidět. V minulosti už zde bylo mnoho problémů,“ řekla.

V roce 2014 tady došlo ke smrtelné kolizi, dva měsíce poté se na přejezdu rovněž zasekl kamión. Další střet vlaku s autem se zde odehrál v roce 2016.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků