Hlavní obsah
Jedna z fotografií, za něž je Madonna plísněna. Foto: Profimedia.cz

Guy vytkl Madonně polonahé snímky v náručí milence

Nedávno rozvedený režisér Guy Ritchie byl silně pobouřen provokativními snímky své exmanželky, zpěvačky Madonny. Ta pózovala polonahá v sérii intimních fotografií se svým milencem, o dvacet let mladším modelem Jesusem Luzem pro prestižní magazín W. Ritchieho rozzuřilo, že Madonna nemá kousek cti v těle, když svými erotickými snímky přivádí do rozpaků jejich tři děti Lourdes, Rocca a Davida.

Jedna z fotografií, za něž je Madonna plísněna. Foto: Profimedia.cz
Guy vytkl Madonně polonahé snímky v náručí milence

Jeden z okruhu Guyových přátel prozradil tisku, že byl rozčilen do nepříčetnosti, když viděl svou bývalou ženu v kompromitujících polohách na stránkách časopisu W.

"Myslí si, že už by ve svém zralém věku měla mít rozum a neměla by se všude ukazovat nahá," prozradil zdroj s tím, že mu je také trapně za jejich děti, které mají ve střídavé péči, protože se jim ostatní děti kvůli mamince ve škole smějí.

"Děti umí být zlé a bezcitné. Především nejstarší Lourdes a taky Rocco těžce nesou, když se někdo strefuje do jejich mámy kvůli její až příliš provokativní osobnosti," dodal zdroj. Madonna podle něj naopak nebyla ráda, že se Guy veřejně vyjadřuje k jejím snímkům, za kterými si stojí.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků