Hlavní obsah

Charimatický americký herec George Clooney se vsadil se svou hereckou kolegyní Michelle Pfeifferovou, že se nikdy neožení. Známý milovník žen, jehož náručí prošla celá řada hollywoodských krasavic, hodlá své pověsti zapřísáhlého starého mládence dostát. Vsadil totiž rovných 100 tisíc dolarů.

George Clooney se nesmí oženit

Cloooney nicméně už jednou ženatý byl. Manželský svazek s Taliou Balsamovou skončilo rozvodem po necelých čtyřech letech.

Poté měl krátké románky s nejednou hollywoodskou hvězdou, mezi jeho přítelkyně patřila i populární Renée Zellwegerová známá z filmů Návrat do Cold Mountain či Deníku Bridget Jonesové.

Michelle Pfeifferová v rozhovoru pro britskou televizi BBC uvedla, že nechce věřit tomu, jak šestačtyřicetiletý Clooney vytrvale odmítá rodinný život. Herec ovšem bez váhání vsadil na svůj staromládenecký život celých sto tisíc dolarů, což jsou v přepočtu dva milióny korun.

Clooney, který nyní chodí s osmadvacetiletou bývalou servírkou Sarah Larsonovou, má panickou hrůzu ze závazků. Opakovaně řekl, že nechce mít děti.

George Clooney a přítelkyní Sarah na premiéře filmu "Michael Clayton". Svatby se ale půvabná Sarah zřejmě hned tak nedočká. Foto Reuters/Lucas Jackson

Herce proslavil populární seriál Pohotovost, zahrál si i v kasovních trhácích Dannyho parťáci. V posledních letech spolupracuje hodně s režisérskou dvojicí - bratry Ethanem a Joelem Coenovými, a to nejen na ambiciozních snímcích jako film Bratříčku, kde jsi? ale i na lehčím žánru např.  ironická rozvodová komedie Nesnesitelná krutost.

Clooney ale není jen hercem, prosazuje se i jako režisér - natočil např. vynikající retro Dobrou noc a hodně štěstí, které se ohlíží za dobou mccarthyovských procesů v USA v padesátých letech.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků