Hlavní obsah

Finalistky Miss ČR mají namířeno do Egypta

Letošní škola Miss ČR je za dveřmi. Letos budou finalistky Miss ČR odlétat do egyptské Hurghady, kde se budou chystat na blížící se finálový večer. V Egyptě je čekají výlety k historickým památkám, natáčení medailonků pro finálový večer, focení a v neposlední řadě také praktická příprava na to, co je v nadcházejících týdnech čeká.

Finalistky Miss ČR mají namířeno do Egypta

Díky kompletní dvanáctce finalistek Miss ČR tedy známe výkvět české ženské krásy pro letošní rok. Šťastné dívky čeká již v pátek odlet na Školu Miss v Egyptě, kde se pod dohledem špičkových profesionálů mnoha oborů připraví na finálový večer, který už je za měsíc tady.

"Strašně moc se do Egypta těším, mám ráda teplo a moře, jen se malinko bojím plánované jízdy na velbloudech," řekla pro Novinky s úsměvem jedna z finalistek Miss ČR Lucie Petrišková. Jak zvládne pohledná dívka z Kadaně jízdu na cadillacu pouště, vás budeme informovat přímo z místa dění, kde budeme s dívkami po celou dobu jejich soustředění. Můžete se tak těšit na pravidelný příděl horkých novinek z horkého Egypta.

Nyní vám přinášíme další fotografie finalistek. 

Finalistky Miss ČR 07

Finalistka Miss ČR 2007 Veronika Chmelířová. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR Tereza Šolcová. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR Soňa Dedíková. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR Šárka Cojocarová. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR 2007 Helena Procházková. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR Veronika Šindlerová. Foto: Miss ČR

Zleva: vicemiss Bohemia Lucie Petrišková, miss Bohemia Kateřina Sokolová a II. vicemiss Bohemia Denisa Přibylová. Foto: PRÁVO/Lukáš Táborský

Zleva: vicemiss Moravia Gabriela Kořínková, Miss Moravia Veronika Pompeová a druhá vicemiss Moravia Karolína Havránková. Foto: PRÁVO/Michaela Říhová

Vstupenky jsou již v prodeji

Dvanáct nejkrásnějších Češek se utká o tradiční a ceněný titul Miss České republiky pro rok 2007 již 14. dubna v brněnském Bobycentru.

Již nyní si můžete koupit vstupenky na velký galavečer, při němž moderátor Jan Čenský uvede na pódium také Miss World a Miss ČR 2006 Taťánu Kuchařovou, Lucii Bílou, naší první novodobou Miss Ivanu Christovou a mladičkou zpěvačku Livii Kuchařovou, sestru vládnoucí světové královny krásy.

Předprodej vstupenek:
Bobycentrum (středisko Squash) Sportovní 2a, Brno, tel: 541 638 256
Brněnské kulturní centrum, Běhounská 17, Brno
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků