Hlavní obsah

Federline chce děti k sobě, Spearsová o ně možná přijde

Jen čtrnáct dní po uzavření rozvodového řízení se Britney Spearsová dozvěděla, že její exmanžel Kevin Federline požádal o plné svěření obou synů do vlastní péče. Rozsudek u rozvodu před dvěma týdny zněl jasně, oběma rodičům připadá přesně padesát procent práv a povinností na výchovu dvouletého Seana Prestona a desetiměsíčního Jaydena Jamese.

Federline chce děti k sobě, Spearsová o ně možná přijde

Jenže Kevina chování jeho exmanželky v posledních dnech natolik rozzlobilo, že chce o děti bojovat. Hodlá se o ně starat sám, poněvadž si myslí, že Britney není psychicky v pořádku.

Losangeleský vrchní soud ve středu dostal od Federlinova právníka dokumenty, v nichž žádají plnou péči o oba syny.

"Kevin se bojí, že Britney kluky vystavuje zbytečnému riziku a jeho právník Mark Vincent je přesvědčen, že by děti do své péče mohl získat," přiznal zdroj blízký Federlinovi magazínu People.

Nezávislí právníci tvrdí, že by se popová zpěvačka měla skutečně obávat. Šance jejího exmanžela, že bitvu u soudu vyhraje, jsou opravdu vysoké. Britney se v posledních týdnech chová podivínsky. Ztropila hysterickou scénu při jednom interview, napadla fyzicky paparazzi a plavala nahá v hotelovém bazénu.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Související články

Výběr článků