Hlavní obsah

Farmář našel lásku díky inzerátu na obalu mléka

Velšský farmář Geraint Evans využil nabídky svého kolegy Calona Wena a umístil si na obal jeho mléka inzerát. Po půl roce se mu ozvala první zájemkyně o seznámení až z dalekých Spojených států. Osmadvacetiletý zemědělec ze severních oblastí Walesu po pěti letech konečně našel lásku svých snů ochotnou sdílet s ním řeholi na statku.

Farmář našel lásku díky inzerátu na obalu mléka

Farmář zaujal bytovou architektu Lauru Allisonovou z Chicaga, která do Británie přijela na dovolenou. Když si koupila v obchodě pintu mléka, objevila na obale obličej osmadvacetiletého Gerainta. Jeho inzerát jí učaroval a rozhodla se mladíka kontaktovat.

"Byla jsem v supermarketu doplnit nějaké zásoby, když jsem přišla k regálům s mlékem, kde jsem viděla jen tu tvář hezkého muže zářící na mě. Myslím, že jsem se zamilovala přímo tam," tvrdí jednadvacetiletá žena.

Doma se rozhodla na inzerát odpovědět. Dvojice si vyměnila stovky e-mailů, telefonátů a dopisů, až se odhodlala k prvnímu osobnímu setkání.

"Potkal jsem dívku svých snů a chci, abychom se vzali hned, jak dokončí svou školu v Americe. Jde nám to spolu dobře. Je to opravdové a čím dříve se vezmeme, tím lépe, jsem naprosto v tom. Vzal bych si Lauru hned zítra. Máme stejný smysl pro humor a jsme oba dobrodruzi. Musíme být, jinak bychom se nikdy nepotkali," hlaholil štěstím zamilovaný velšský farmář.

Desítky jeho kolegů doufají, že jim inzerát na lahvích mléka přinese rovněž lásku. Farmáři z Walesu totiž často zůstávají starými mládenci. Vstávají za rozbřesku a uléhají po jedenácté v noci. Jsou tak prakticky izolovaní od okolního světa, kde by se mohli seznamovat.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků