Hlavní obsah
 

Dva muže málem smetlo tornádo, místo útěku natočili video

Dva dobrodruzi v americké Severní Dakotě pořídili video, které je skoro stálo život. Pouze několik metrů je dělilo od hrozivého a ničivého tornáda, které poté zdemolovalo celý tábor a zranilo celkem devět lidí. Mužům se tornádo však nečekaně vyhnulo.

 
Dva muže málem smetlo tornádo, místo útěku natočili video

Většina lidí, kteří před sebou spatří ničivé tornádo, se dá bez váhání na útěk. Dva muži, kteří v oblasti Severní Dakoty pracují na ropných plošinách, se rozhodli být za hrdiny a natočili tornádo z až nebezpečné blízkosti.

Muži strávili natočením snímku skoro tři minuty a v těsné blízkosti zachytili, jak tornádo udeřilo přímo na jejich tábor a ničí vše, co mu stojí v cestě. Záběry také ukazují, že z tornáda muži nejsou vůbec vystrašení, naopak se smějí a pohodlně sedí ve svém autě.

Těžko říci, zda si takto počínali ze zoufalství, či strachu, ale překvapivě je jejich rozhodnutí nakonec vůbec neohrozilo. A to ani ve chvíli, kdy tornádo prošlo téměř kolem nich.

Tímto nebezpečným kouskem dost riskovali, protože směr tornáda se může v každém okamžiku změnit. Tornádo nakonec kompletně zničilo jejich tábor a zranilo celkem devět lidí.


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků