Hlavní obsah
Technologie 3D nahradila výkresy funkcí a kontrolou počítačové techniky. Foto: Stanislava Dvořáková

Drew Barrymorová má strach ze svatby

Herečka Drew Barrymorová, která poprvé proslula svou rolí ve filmu E.T. mimozemšťan, se obává vstoupit do manželského svazku se svým současným snoubencem Fabriziem Morettim, bubeníkem ze skupiny The Strokes.

Technologie 3D nahradila výkresy funkcí a kontrolou počítačové techniky. Foto: Stanislava Dvořáková
Drew Barrymorová má strach ze svatby

Herečka se s hudebníkem stýká od května 2002. Sotva čtyři měsíce po seznámení ji Fabrizio požádal o ruku a Barrymorová nabídku s nadšením přijala. Se stanovením přesného data však herečka od té doby otálí. Zdá se, že záměrně. Obává se totiž, že by zkrachoval další její vážný vztah.  

Morettimu dochází trpělivost, již třikrát se mu skoro povedlo Drew k oltáři odvést, ta však pokaždé na poslední chvíli couvla. Přesto svého partnera neustále ujišťuje, že právě on je jejím vyvoleným.

Manželská fiaska

Devětadvacetiletá herečka má za sebou již tři manželství, všechna skončila fiaskem. Tuší, že by i čtvrtý pokus o soužití mohl dopadnout obdobně.

Ve svých sedmnácti letech se provdala za Jamieho Wlalterse, již po pěti měsících se rozvedli. Její druhé manželství s Jeremym Thomasem vydrželo devatenáct dní a necelý půlrok trval svazek s Tomym Greenem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků