Hlavní obsah

Dítě vypadlo z okna do náruče náhodného svědka

Obrovské štěstí v neštěstí měla osmnáctiměsíční Caliah Clarková z města Lawrence z amerického státu Massachussetts. Vypadla z okna ze třetího patra rodinného domku. Pád z dvanáctimetrové výšky přežila bez nejmenších následků jen díky tomu, že ji dole chytil do náručí náhodný svědek.

Dítě vypadlo z okna do náruče náhodného svědka

Městečko ožilo případem, který mohl skončit tragédií, ale díky dvěma mužům vše skončilo šťastně. Robert Lemire (45) a Alex Day (23) šli po ulici, když si Robert všiml dítěte visícího z okna ve výšce 12 metrů. Okamžitě vyrazil směrem k domu a křičel, čímž upoutal Alexe, který byl oknu blíže a na poslední chvíli stihl pod okno doběhnout a padající dítě zachytit.

Holčička vypadla z okna ve třetím patře, přestože se ji pokoušeli sourozenci udržet. Tím, že ji alespoň chvíli udrželi, jí zachránili život.

Otec myl další dítě v koupelně

Dívka byla prohlédnuta v nemocnici, ale neutrpěla údajně žádné vážné zranění. O nehodě však musel být uvědoměn úřad sociální péče, který bude celý případ prošetřovat. Otec dívky, 27letý Randall Clark, údajně myl svého nejmladšího potomka v koupelně.

Když otec uslyšel křik, tak přiběhl do místnosti, ve které stáli jeho dva nejstarší potomci zcela vyděšení, okno bylo otevřené a po malé Caliah nebylo ani vidu ani slechu. Teprve za chvíli se mohl vyděšený otec uklidnit. Když seběhl dolů, tak už mu šel naproti Alex Day s jeho dcerou v náručí.

"Tihle chlápci jsou hrdinové, o tom není pochyb," uvedl policejní ředitel John Romero.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků