Hlavní obsah
Hraniční přechod Gongbei mezi Macaem a Čínou Foto: Profimedia.cz

Devítiletý chlapec chtěl pašovat iPhony za více než milión, donutila ho matka

Na hraničním přechodu Gongbei mezi Čínou a zvláštní administrativní oblastí Macaem byl minulou středu zadržen devítiletý chlapec, který měl u sebe 40 iPhonů X v celkové hodnotě přes 1,2 miliónu korun. Chlapec je měl přenést z Macaa do Číny, kde ho čekala matka. Ta ho k pašování také donutila, píše deník Daily Mail.

Hraniční přechod Gongbei mezi Macaem a Čínou Foto: Profimedia.cz
Devítiletý chlapec chtěl pašovat iPhony za více než milión, donutila ho matka

Chlapec cestoval sám, což vzbudilo podezření u pracovníků na hraničním přechodu. Podrobili ho proto bezpečnostní prohlídce, načež u něj našli celkem 40 iPhonů X. Asi třetinu mobilních telefonů měl přichycených na těle a zbytek v batohu.

Source: FEED [ 278 more words ] http://feelrightnaija.com/boy-9-is-forced-by-his-mother-to-smuggle-40-iphone-xs-into-china/

Zveřejnil(a) Holyway Beautician dne Středa 11. červenec 2018

Vystrašené dítě prozradilo, že ho k pašování donutila matka. Kde se s ní měl setkat, však nechtěl hoch prozradit, protože se bál, že bude muset jít do vězení.

Úředníci nakonec zjistili matčino telefonní číslo a se zadržením dítěte ji obeznámili. Žena tak byla nucena přijít. Následně se zjistilo, s pašováním měla problémy již v minulosti. Zda bude čelit nějakému obvinění, prozatím není zřejmé.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků