Hlavní obsah

Charlie Sheen se nesmí přiblížit k manželce

Americký herec Charlie Sheen, syn stejně slavného Martina Sheena, se musí držet od své manželky Denise Richardsové nejméně na vzdálenost 300 stop, tedy asi 90 metrů. Nařídil mu to v pátek soud v Los Angeles.

Charlie Sheen se nesmí přiblížit k manželce

Soud tak vyhověl Richardsové (35), která si podala žádost o rozvod a zažalovala manžela pro agresivní chování a údajné hrozby zabitím. Sheen (40) to popírá a soudce mu vyhověl alespoň v žádosti, aby všechny jeho telefonické rozhovory s manželkou, která nyní žije odloučeně, byly nahrávány. Sheen tak chce prokázat, že bývalé modelce a později také herečce Richardsové nevyhrožuje.

Sheenovi bylo přiznáno také právo jednou týdně navštívit své dcery Sam (2) a Lolu (10 měsíců), které má s Richardsovou, ale jen v doprovodu dohlížející osoby.

Rozsudek je zatím poslední kapitolou bouřlivého manželství, v němž se Sheen podle Richardsové choval k ní i dětem opakovaně agresivně a vyhrožoval jim násilím včetně zabití. Richardsová Sheena obviňuje i z braní drog, hraní hazardních her, styků s prostitutkami a sledování pornografie na internetu. Sheen všechna obvinění popírá.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků