Hlavní obsah

Britney Spearsovou obvinili z neoprávněného řízení

Americká zpěvačka Britney Spearsová byla v pátek obviněna z řízení auta bez platného řidičského oprávnění a z nabourání vozidla a opuštění místa nehody. Incident, který se stal v srpnu, může pro hvězdu znamenat až šest měsíců vězení a tisíc dolarů (téměř 20 000 korun) pokuty za každý bod obžaloby.

Britney Spearsovou obvinili z neoprávněného řízení

Spearsovou přistihl paparazzi, jak narazila při parkování svým autem do jiného vozidla. Když zjistila, že způsobila škodu pouze na svém voze, z místa odešla. Fotograf vše nafilmoval.

Majitel druhého vozidla vše nahlásil policii a ta zjistila, že Spearsová nemá platný řidičský průkaz.

Není to jediná starost Spearsové se soudy. Zpěvačka se musí dvakrát týdně podrobit namátkovým testům na léky a alkohol a najmout si rodičovského poradce, aby jí pomohl s výchovou dvou synků. Soudce, který se účastní procesu o opatrovnictví dětí, totiž podle na základě předložených důkazů prohlásil, že pětadvacetiletá Britney stále pojídá nedovolené léky a dopřává si alkohol.

Někdejší popová princezna, jež se nedávno léčila na detoxikační klinice, se o dvouletého Seana Prestona a ročního Jaydena Jamese soudí se svým o čtyři roky starším exmanželem Kevinem Federlinem.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků