Hlavní obsah

Beckhamovi hrozí soudní bitva o jeho tetování

Davida Beckhama čeká zřejmě soudní bitva o právo na jeho tetování. Louisi Malloyovi, tvůrci výzdoby svalnatého těla třicetiletého fotbalisty Realu Madrid, je totiž proti srsti, že by měl David na jeho výtvorech vydělávat.

Beckhamovi hrozí soudní bitva o jeho tetování

Malloy navrhl a vytvořil devět Beckhamových tetování, včetně proslulého strážného anděla, který zdobí horní část fotbalistových zad. Je odhodlán obrátit se na soud, pokud fotbalové eso těchto obrázků využije v reklamní kampani.

Dvaačtyřicetiletý tetovač tvrdí, že manžel bývalé členky skupiny Spice Girls Victorie se ho snažil přinutit k podepsání dohody o diskrétnosti, on to prý ale odmítl.

Motivy duševním vlastnictvím

"Nedávno jsem byl kontaktován a bylo mi řečeno, že chtějí některých tetování využít k reklamě. Já na to, že budeme muset sepsat licenční dohodu, ale pak se to příliš zkomplikovalo," komentoval to Malloy.

Tvrdí, že má na obrázky copyright a že vytetované motivy jsou jeho duševním vlastnictvím. "Vytvořil jsem je, neokopíroval jsem je z jiných zdrojů. Oni si pořád ještě myslí, že jsou jejich majiteli, ale použijí-li je bez mého svolení, budu je žalovat. O tom nemůže být pochyb," pohrozil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků