Hlavní obsah

Mladší fanoušci Victorie Beckhamové si brzy přijdou na své, budou si totiž moci přečíst pohádku na dobrou noc, kterou tato bývalá Spice Girl napsala. Následovala tak svou starší kolegyni zpěvačku Madonnu, která už jednu takovou knihu pro děti vydala.

Beckhamová píše dětské knihy

Beckhamová, matka tří dětí, oznámila, že plánuje další kolekci dámského oblečení, k tomu hodlá připojit i kolekci oblečení dětského a přitom bude publikovat knížky pro děti.

Nedávno se svěřila italským novinám: "Jsem na dobré cestě stát se designérkou. Lidi milují jak se oblékám, tak proč z toho netěžit?"

"Potom je samozřejmé, že vytvořím i oblečení pro děti a budu prodávat dětské knihy," dodala. Připravovaná série dětských knih má být podle serveru Ananova úzce propojena právě s kolekcí dětského oblečení.

Kolekce džín byla úřady zakázána

Jak informoval ve středu magazín Hello, jedenatřicetiletá manželka slavného fotbalisty Davida Beckhama má již s obchodováním své zkušenosti. Nedávno vymyslela kolekci džín, jejichž hlavním motivem byla korunka na zadní kapse. Bohužel se korunka až příliš podobala té královské, britské úřady ji proto kolekci zakázaly.

Victoria Beckhamová už si vyzkoušela, co obnáší napsání knihy. V roce 2001 vydala totiž svou autobiografii Learning To Fly.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků