Hlavní obsah

Basiková nechce mít z dcer zpěvačky

O pravdivosti pořekadla, že jablko nepadá daleko od stromu, nyní může s úspěchem pochybovat zpěvačka a herečka Bára Basiková. Její dorůstající dcery Maruška a Anička zřejmě ve šlépějích své slavné matky nepůjdou.

Basiková nechce mít z dcer zpěvačky

"Myslím, že dcerkám se umělecká dráha vyhne a zpěvačky z nich nebudou. Maruška má sice velký talent, ale zpívání ji moc nezajímá, stejně jako Aničku. Myslím, že se obě mohou uplatnit spíš v oblasti výtvarného umění nebo v architektuře," prozradila Bára Basiková.

Pubertu doma zvládají v pohodě

Dvojčátka právě procházejí bouřlivým obdobím dospívání. Zpěvačka však patří k rozvážným a klidným lidem, takže zatím dvojnásobnou pubertu v rodině zvládají. "Zatím je podle mne všechno v normě. Člověk to prostě musí vydržet a být trpělivý. S dcerkami, kterým je čtrnáct, nemáme žádná tajemství a bavíme se spolu úplně o všem. I o tom, když o ně kluci projeví zájem," usmála se zpěvačka.

Nyní však pozornost Báry Basikové od rodiny odvádí nový projekt, který ji zcela pohltil. Po několika letech se zpěvačka opět vrátí na divadelní prkna. V muzikálu Obraz Doriana Graye, jehož předlohou je román Oscara Wilda, dostala velmi náročnou úlohu. Hraje totiž hned tři role najednou.

Muzikál má hvězdné obsazení

"Musela jsem v novém roce trochu zvolnit krok a soustředit se jen na jedno. Téměř každý den probíhají v divadle Ta Fantastika zkoušky, protože premiéra muzikálu je strašně brzy, už 18. února. Z unikátní trojrole Dorianovy matky, operní divy a anděla mám ohromnou radost. Je to krásný pocit vrátit se na jeviště. V divadle Ta Fantastika jsem hrála už dříve, vracím se do příjemného prostředí mezi báječné lidi," řekla nadšeně zpěvačka.

Muzikál, k němuž složil hudbu Michal Pavlíček, má hvězdné obsazení. V titulní roli Doriana Graye se představí zpěvák a hudebník David Kraus v alternaci s posluchačem DAMU, hercem a hudebníkem Miloslavem Königem. Malíře Basila hraje Kamil Střihavka, dále vystoupí Dan Hůlka, Vilém Čok nebo Václav Noid Bárta.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků