Hlavní obsah

Bartošová přišla kvůli nespolehlivosti o dalšího manažera

Tým, se kterým se Iveta Bartošová snaží opět vrátit na výsluní s písní Heja, heja, už není kompletní. Opustil ho mananažer Evžen Mirošovský. Prý kvůli nespolehlivosti Bartošové.

Bartošová přišla kvůli nespolehlivosti o dalšího manažera

Tomáš Gottlieb, Janis Sidovský, Edward Thomas, Pavel Dvořák, Zdeněk Barták, Pavel Pásek.... Manažery mění Iveta Bartošová jako ponožky. Ani ten poslední, Evžen Mirošovský, dlouho nevydržel. S Bartošovou pracoval jen pár dní a už jí dal sbohem.

„S Ivetou už nespolupracuji. Potřebuji dělat s někým, kdo je spolehlivý. Vrcholem všeho bylo, když na páteční natáčení kulinářské show Čápi s mákem přijela s mnohahodinovým zpožděním. Tak se nedá seriózně pracovat,“ řekl deníku Aha Mirošovský.

Mirošovský je manažerem Hany Zagorové. V některých projektech zastupuje také Martu Kubišovou nebo Lenku Filipovou. A tyto dámy jsou opravdové profesionálky. Stejné pracovní nasazení od Bartošové, která má údajně stále problémy s alkoholem, čekat nemohl.

Bartošová už si za Mirošovského našla náhradu. Její nový producent Shimi jí přivedl svého kamaráda Milana Charouze, kterého na manažerském poli nikdo nezná a živobytí má úplně jiné. Je majitelem firmy s dodávkami. Jedinou zkušenost s manažerováním má u neznámé regionální zpěvačky Evy Melicharové.

Lidé z týmu kolem Bartošové tvrdí, že s Mirošovským se Bartošová rozešla kvůli finančním potížím. "Tomu se vůbec nedivím. Mě dluží dodnes Iveta asi padesát tisíc korun za zastupování a vyprodukování desky. Dělá to holka šikovně. Takhle se vydělávají peníze. Hlavně lidem okolo neplatit," řekl Novinkám bývalý manažer Bartošové Tomáš Gottlieb.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků