Hlavní obsah

Australské městečko láká nepříliš pohledné ženy na vdavky

V zapadlém městečku australského venkova Mount Isa přišel starosta s unikátním lékem na osamělost starých mládenců. Chce sem přilákat nepříliš pohledné ženy. Zde prý budou mít dobrou šanci provdat se.

Australské městečko láká nepříliš pohledné ženy na vdavky

"Rád bych jen poznamenal, že v situaci, kdy u nás na každých pět mužů připadá jen jedna žena, bychom měli zauvažovat o tom, kde se nacházejí ženy krásou nepříliš nadané, a pokusit se je sem přilákat," řekl místnímu tisku starosta John Molony.

Jak uvádí agentura AP, starosta dodal, že většina žen, které v zapadlém městečku žijí, vypadá docela šťastně.

"Docela často jdete po ulici a vidíte nepříliš atraktivní ženu s širokým úsměvem na tváři. Ať už se jedná o šťastné vzpomínky nebo očekávání událostí příštích, je na ní vidět, že je šťastná," tvrdí.

Starosta svými výroky místní ženy značně pobouřil a spokojená není ani místní obchodní komora. "Ve městě je teď hodně vzteku, hodně opravdu silného vzteku. Hodně žen se k tomu vyjadřuje," říká manažerka obchodní komory Patricia O'Callaghanová. Starosta se snažil, ale nějak mu to nevyšlo.

Zbývá jen dodat, že situace není tak zoufalá, jak ji vykreslil a muži tvoří pouhých 52,6 procent obyvatel dvacetitisícového města. Ženy však tvrdí, že se mezi místními muži stejně moc zajímavých partií nevyskytuje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků