Hlavní obsah

Atraktivní modelka nemůže najít partnera, tak založila vlastní seznamku

Modelku Lucy Harroldovou by většina lidí asi označila za atraktivní ženu. I přesto má ale tato 25letá Britka problémy s tím, aby si našla přítele. Své potíže v této oblasti se rozhodla vyřešit originálně – pro svůj domovský Birmingham založila s kamarádem seznamku pro lidi, kteří jsou na tom podobně jako ona.

Atraktivní modelka nemůže najít partnera, tak založila vlastní seznamku

Lucy Harroldová je převážně modelkou spodního prádla. Má postavu, kterou by jí leckterá žena mohla závidět a objevila se v mnoha pánských časopisech. Její problémy se seznamováním jsou tak překvapující.

„Seznamovat se s lidmi není tak jednoduché, jako v minulosti. Myslím, že se muži bojí mě oslovit. Buď si myslí, že už mám přítele, nebo předpokládají, že bych o ně jako modelka neměla zájem,“ vysvětlila Harroldová pro MailOnline.

Když selhaly konvenční metody, zkusila dokonce i televizní pořad zaměřený na seznamování. Nevyšlo ani to. Proto se rozhodla založit společně s dlouholetým kamarádem seznamku, a to pouze pro Birmingham.

„Chtěli jsme to takhle omezit, protože Birmingham miluji. Hodně cestuji po celé zemi, ale vždycky jsem chtěla chodit s někým odtud,“ vysvětlila Britka, proč svůj projekt Birminghamlove.co.uk omezila jen na jedno město.

Jak bude nová seznamka úspěšná, je zatím ve hvězdách. V jednom mají ale její zakladatelé jasno – rychloseznamku u nich zájemci hledat nemají.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků