Hlavní obsah

Arnolda Schwarzeneggera ohrožoval na safari slon

Představitel svalnatých filmových hrdinů Arnold Schwarzenegger se podle agentur hodně bál, když na jeho auto při safari v Jihoafrické republice zaútočil slon. „Někteří z nás si poté museli vyměnit kalhoty,” připustil podle AP a AFP herec v úterý na sociální síti Instagram.

Arnolda Schwarzeneggera ohrožoval na safari slon

Herec a bývalý guvernér Kalifornie zveřejnil na síti video, které ukazuje setkání slona s džípem, v němž jel Schwarzenegger s průvodcem. Slon se nejprve choval klidně, ale náhle zezadu zaútočil. Vozidlu se podařilo ujet.

Osmašedesátiletý Schwarzenegger napsal, že by nebyl s to střet se slonem lépe napsat, kdyby šlo o záběr z filmu. "Dívám se s naprostým úžasem na tato krásná, silná zvířata, i když někteří z nás si potom museli vyměnit kalhoty," řekl americký herec rakouského původu.

Hercův reklamní agent Daniel Ketchell agentuře AP potvrdil, že video je skutečné a nikoli natočenou filmovou scénou. V JAR byl Schwarzenegger podle agentury AFP kvůli výroční konferenci o posilování těla cvičením a volného času využil k návštěvě safari.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků