Hlavní obsah

Aneta Langerová zazpívá na přání Havlových

Vítězná SuperStar a letošní nositelka ceny pro nejlepší zpěvačku v anketě Zlatý slavík Aneta Langerová tuto sobotu protrhne svůj tajemný několikaměsíční závoj mlčení.

Aneta Langerová zazpívá na přání Havlových

Fámy o tom, že je tato odmlka způsobená její hlasovou indispozicí, tak definitivně vezmou za své. Spolu se svou kapelou totiž přijala pozvánku do pořadu Tobogan, který bude živě přenášet Český rozhlas 2 z pražského Divadla U Hasičů.

"Stalo se tak na přání hlavních hostů pořadu, manželů Havlových, kteří mají Anetu rádi," vysvětlil moderátor pořadu Aleš Cibulka. S nápadem pozvat do pořadu právě Anetu, který měla původně Dagmar Havlová, okamžitě souhlasil i bývalý prezident, který si na mladé zpěvačce cení především toho, jak dokázala přes nátlak okolí zůstat svá a originální.

V Lucerně zazní ukázky z nového CD

Aneta současně potvrdila své vystoupení i na megakoncertu u příležitosti slavnostního předávání Hudebních cen Óčko 2005, kde je nominována hned ve dvou kategoriích - Zpěvačka roku a Pop. Ten proběhne ve středu 8. února v pražské Lucerně.

Při dvacetiminutovém Anetině živém vystoupení mají zaznít i ukázky z nového, zatím přísně utajovaného cédéčka. Během večera bude předáno celkem 15 cen v jedenácti českých a čtyřech zahraničních kategoriích a pro sošku, kterou navrhl bubeník a zpěvák skupiny Tata Bojs, výtvarník Milan Cais, si z USA přiletí i skupina AIRFARE.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků