Petra Hlávková zpívala mezi šesti dívkami jako druhá a vybrala si velmi těžkou písničku od Victorie - Hotel California. Porotu svým výkonem nenadchla. Eduard Klezla dokonce řekl: "...To, že nezpívate dobře, to není podstatné. Ten výkon nebyl až tak špatný, ale na mě působil, že nevím proč vlastně zpíváte." Servítky si nebral ani Ondřej Hejma: "Já se obávám, že s tímto výkonem do dějin kultury nevstoupíš. Vybrala sis těžkou písničku, která je plná textu a ten je složitej. Nebyl jsem si jistej, že víš o čem zpíváš. Tohle nebyla Californie, tohle bylo to Brno.

Jaroslav Parči si vybral píseň Robbieho Williamse - She´s the one. Zazpíval ji poměrně dobře a procítěně, ale porota se opět příliš nerozplývala. Klezlovi vadilo Parčiho neustálé kopírování jiných interpretů, nicméně do finále dle něj zpěvák i tak patřil. Hejma Parčiho stále ještě "nenašel" a už k tomu nebude mít ani příležitost.

Příštím týdnem se rozjíždí finále soutěže, do kterého se probojovalo po pěti talentech od každého pohlaví. Každý týden se pak se svým velkým snem jeden z nich rozloučí.