"V žádném případě neplánuji, že bych pověsil zpěv na hřebík," tvrdí Ali Amiri. "Zpěv je součástí mého života a nechci se ho vzdát. Nějaký čas jsem se teď zpěvu věnoval a je načase se zase chvilku zabývat medicínou. Za měsíc už bych měl někde pracovat, ale prozatím ještě nevím s jistotou kde. Mám za sebou už nějaké pohovory, tak uvidíme. Teď hlavně přemýšlím, jak to budu kombinovat se zpěvem. Za pár měsíců už bych rád začal pracovat také na své nové desce, protože už mám napsané nějaké písničky. Budu to muset nějak skloubit."

Ali dostal během působení v soutěži SuperStar hodně přezdívek. Říká se mu perský princ, zpívající doktor, ale také lamač dívčích srdcí. Právě se ženami to má Ali ale úplně jinak, než si většina lidí myslí.

"Je úplně jedno, co komu povídám, protože novináři mě vždycky s někým dají dohromady. Stačí, abych se někde dal do řeči s nějakou dívkou, a už to vyjde na fotkách. Proto se mne holky možná bojí, myslí si, že mám kolem sebe spoustu žen, ale tak to vůbec není. Jsem spíše typ na dlouhý vztah, ale zatím jsem pořád nepotkal tu pravou," posteskl si Ali Amiri.