Navrhuje Nigerijcům, kteří se chtějí těšit z dobrého libida, aby nahradili pověstné modré pilulky šálkem dobré čokolády. Připomíná, že britská společnost pro výživu Feeding your imagination (Krmte svoji představivost) hodlá zahájit výrobu celé série čokoládových energetických tyčinek obsahujících oleje, jež mají zlepšit náladu a především sexuální schopnosti. Podle internetových stránek foodnavigator.com by měly tyto tyčinky nést názvy jako Fantastický, Rozkošný, Sexy nebo Smyslný. Všechny by měly stát stejně, a to v přepočtu 135 Kč za sto gramů.

Mohl by to být dobrý obchodní tah, protože Britové patřili loni k největším konzumentům čokolády v Evropské unii: každý z nich prý spořádal v průměru za rok deset kilo čokolády.

Akunyiliová podle agentury AFP připomíná, že na rozdíl od viagry, která má škodlivé účinky, je čokoláda zdraví prospěšná. Je to nejlepší známý antioxidant a kromě příznivého vlivu na sexuální život je dobrá i jako prevence kardiovaskulárních nemocí, vysokého tlaku nebo diabetu. Objevují se i taková tvrzení, že čokoláda potlačuje chronický kašel a zvyšuje mozkovou kapacitu, protože je to potravina velmi bohatá na magnézium.