Důkaz spatřují v tom, že Heather odcestovala do Los Angeles, kde má Paul jedno ze svých sídel, aby tam s právníky prodiskutovala možnost uskutečnit rozvodový proces v Kalifornii. Důvod je nasnadě - tamní soudy jsou k požadavkům odmrštěných žen daleko vstřícnější.

Podezření, že Millsová hodlá získat co nejtučnější odstupné, posílily i snímky paparazziů, kteří ji o víkendu zachytili ve Městě andělů na bulváru Rodeo Drive při nákupních nájezdech na butiky věhlasných módních tvůrců Armaniho a Ralpha Laurena.

Z celkového jmění Paula McCartneyho, jež se odhaduje v přepočtu na necelých 31 miliard korun (750 miliónů liber), požaduje padesát miliónů liber. Tedy za každou noc, kterou během čtyřletého soužití mohla teoreticky strávit s legendárním hudebníkem, hodlá inkasovat přesně 80 128 liber šterlinků. "To je víc, než kasírovala v dobách, kdy se živila jako call-girl, za sex od arabských ropných šejků," konstatuje s odvoláním na Heatheřinu poněkud temnou minulost deník The Sun. A hned dodává, že pokud by se rozvod konal v USA, kořist Millsové by mohla činit až čtyřnásobek uvedené částky. Tedy rovných 200 miliónů liber.