Studie společnosti vyrábějící Viagru zahrnula více než dvanáct a půl tisíce lidí ze sedmadvaceti zemí celého světa. Brazilci podle výsledků souloží 94,8krát ročně, což je nejvíce na celém světě. Za nimi se umístili Francouzi s 92,4 souložemi ročně. Turci si užívají 88,8krát do roka. Zvláštní vztah k sexu mají lidé v Hong Kongu, kteří si dopřávají postelové radovánky jen 42,6krát do roka, to je nejméně z celého světa.

Průměrný člověk planety Země souloží jednou za 4,7 dne, do roka tedy 77,7krát. Sex si méně často, zato hodnotněji než Brazilci užívají Mexičané. Ve studii vyšli jako se sexem nejspokojenější lidé světa. Naopak osvětu v umění milovat by měli provést jihokorejští představitelé. Tamní lidé si sex totiž vůbec neužívají.

Brazilci tedy vyšli jako nejsouloživější a druzí nejspokojenější, za nimi v závěsu jsou Španělé. Mezi překvapení výzkumu patří Italové, kteří sice souloží velmi často, ale uspokojení přitom necítí. Ze sedmadvaceti národů zahrnutých do výzkumu skončili druzí od konce. Česko do této studie zahrnuto nebylo.