Se ženou se seznámil v jednom londýnském módním baru. "Navzdory věkovému rozdílu třinácti let jsme si spolu od počátku báječně rozuměli," pochvaluje si Catherine na stránkách listu Daily Mail. Dokonce natolik, že podnik opustili a uchýlili se spolu do bytu jejího přítele ve čtvrti Chelsea.

Nakonec poslal i smsku s přáním dobré noci

"V koupelně jsme se objali a pak společně klesli do prázdné vany," popisuje další průběh událostí. Když se kolem třetí ráno rozhodla vrátit domů ke svým dětem, dceři Ruby (6) a synovi Jadeovi (8), začal ji princ líbat tak vášnivě, že se jí bezděčně podlomila kolena. Co se dělo dál, Catherine neuvádí, jen dodává, že "když bylo po všem", Harry ji na rozloučenou ještě něžně políbil. "Pak se zeptal na mé telefonní číslo a sotva jsem se vrátila domů, dostala jsem esemesku, v níž mi popřál dobrou noc," chlubí se a zdůrazňuje: "Je to zkrátka skutečný gentleman!"

Přítelkyně sleduje množící se úlety

Jiného názoru je patrně Harryho oficiální přítelkyně Chelsy Davyová. Nejde totiž o první úlet jejího milence. Před nedávnem byl přistižen, jak opilý osahává moderátorku MTV Coralii Robinsonovou (25) a vzápětí při erotickém sbližování s plavovlasou Mayou Frenchovou (21), která rovněž pracuje v televizi.