"Mám na sebe tak hodinku denně. Naposledy jsme třeba vstávaly ve čtyři hodiny ráno, abychom mohly udělat společnou fotografii na plakát. Ale program je zajímavý a naprosto úžasná byla třeba návštěva Universal Studios Hollywood." řekla česká kráska. V těchto místech se natáčí naprostá většina amerických filmů.

Nový kamarád Langmannové je gay

Renata absolvovala mimo jiné nácvik choreografie na finálový večer, zúčastnila se party v Hard Rock Café spojenou s autogramiádou a také uvítací večeří v hotelu, kde je ubytována. "Potkala jsem na ní Čecha, který žije už třináct let v Los Angeles a pracuje v hotelu jako manažer zahraničního obchodu. Je úžasný. On si mě vlastně našel sám. Když se dověděl, že tu bude Miss Universe, všechno si o mně zjistil. Tak milý člověk se v Česku hned tak nenajde," uvedla Renata Langmannová a okamžitě se jala vyvracet vznikající teorie, že by vítězku České Miss mohl v Kalifornii čekat žhavý románek. "Je to gay," uvedla Langmannová. Den po finále se chystá Renatin nový kamarád pozvat ji i jejího otce na návštěvu nejzajímavějších míst v Los Angeles.

Česká Miss nechce být umělá

"Všechny holky se tu strašně předhání, která z nich bude víckrát vyfotografována nebo natočena, což není můj styl," řekla Renata, která podle svých slov také nemá na sobě na rozdíl od mnoha soupeřek nic umělého, a to prý ani nehty. Jinak mi ale všichni říkají, že mám krásné oči i úsměv, což je docela příjemné," zmínila se s okouzlujícím úsměvem Česká Miss.