"Především nechci, aby mě teď nazývali Vyskočilová, ale příjmením Hassan, a to i když oficiálně jsem a budu dál Vyskočilová. Nebudu si přece hned měnit všechny doklady, jako je třeba řidičák nebo občanka. Ale štve mě, že Ivan říká národu v různých bulvárech, jak se mnou nekomunikuje, a my přitom bydlíme pořád spolu v jednom baráku," vrtí hlavou Anife. A dodává: "No a když chce udělat salát, tak přijde za mnou, abych ho udělala. Už jsem mu řekla, ať mu ho udělají ti jeho bodygardi. On zkrátka na veřejnosti hraje divadlo, protože je herec."

Anife prý nemá milence

Temperamentní Turkyně, která byla v pořadí už čtvrtou manželkou herce Ivana Vyskočila, dokáže okouzlit i svým břišním tancem. Však také má pořád kolem sebe plno mužů.

"Přátel a známých mám mnoho, ale v tuto chvíli nikoho do postele nechci. Po takové zkušenosti teď nepotřebuji žádného milovníka," svěřuje se Anife.

"Já totiž svého exmanžela pořád miluji. To je ten můj problém. Nepřestala jsem ho milovat. A on si myslí, že když mě vidí s nějakým chlapem, že ho mám hned do postele. Když chci jít s někým do postele, není to tak snadné. Musejí se mi líbit jeho oči, jeho tělo, až když jsem do něj zamilovaná, to je pak milenec. Vždycky jsem přiznávala, že Ivan je velký samec. A já teď v tuto chvíli nikoho jiného nechci. Snad nějakého čtyřprocentního, abych si s ním jen v klidu povídala."