"Jsme v pohodě a jsme šťastní," odpovídá zpěvák na otázky o svém rodinném životě. "Určitě se nic nezměnilo k horšímu, právě naopak. Mám pocit, že nás ty velké změny v mém životě ještě víc stmelily," tvrdí. Trochu komplikovanější je to ale s domácími pracemi. S nimi prý už nově vzešlá hvězda nemůže pomáhat tak, jako dřív.

Potomka zatím neplánují

"V minulosti jsme to měli rozdělené. Markéta nerada luxuje, a tak jsem vysával já a ona dělala zbytek. Ale teď se nedá moc odhadnout, kdy a jak budu mít čas, a tak se musí o většinu věcí starat sama, ať už to má ráda nebo ne," říká. Právě spousta práce je pravděpodobně důvodem toho, že manželé v dohledné době ani neplánují pořídit si potomka.

Čas si však najdou alespoň na romantickou dovolenou. "Pojedeme na Sardinii. Když jsme se brali, neměli jsme ani svatební cestu, takže tohle budou takové opožděné líbanky," usmívá se Vlasta. Zájezd, na který se manželé Horváthovi chystají, je navíc výjimečný, byla to výhra v soutěži.

Horvátha se drží podivné štěstí

"Když jsem dělal autogramiádu na veletrhu cestovního ruchu, přišla za mnou paní z jedné cestovky a nechala mě vyplnit nějaký soutěžní lístek. A pak mi volali, že jsem u nich vyhrál dovolenou. Dřív jsem nikdy jsem nic nevyhrával, a tohle už je podruhé nebo potřetí," kroutí zpěvák udiveně hlavou.