"Moc se na to těším, protože to nebude jen tak obyčejná dovolená. Rozhodla jsem se, že si se svými přítelkyněmi uděláme dámskou jízdu na jachtě. Naši partneři byli nedávno takhle v Řecku zase bez nás, tak my jim to oplatíme. Jediný chlap na palubě bude kapitán, tak jsem zvědavá, jak ten výlet dopadne. Chceme si letos s holkama prostě užít," směje se Šárka.

Láská trvá už rok

Šárka Vaňková není z těch vycházejících hvězd, které střídají partnery. Před rokem si namluvila produkčního z Barrandova, pořídila si s ním byt v Praze a jsou si věrní. "Jsem se svou láskou - s Kubou - spokojená. Máme se moc rádi. A protože on pracuje jako produkční na Barrandově, tak máme i společné tvůrčí zájmy. Na nějakou novou lovestory proto vůbec nepomýšlím. Snažím se, abych vypadala dobře, aby mi to slušelo a abych neměla takový ten pro někoho módní neupravený styl.

Šárka je vděčná osudu

Je zvědavá na novou SuperStar. Kdyby nebylo soutěže Česko hledá SuperStar, asi by o ní nikdo nevěděl. Soutěž z ní udělala vycházející hvězdu. Proto pečlivě sledovala i její další pokračování. "Ráda jsem se dívala už na druhou sérii. A teď mě překvapilo, že hned na podzim má být třetí. Myslím si, že je to dost brzy, ale kdoví, možná, že se v ní zase někdo zajímavý a nadaný najde. Soutěž je úžasná, protože dává příležitost mladým neznámým lidem. Jak jinak by se teď do šoubyznysu dostali? Já jsem za ni osudu vděčná," usmívá se skromná Šárka.