"Na natáčení se nemluví o ničem jiném, než o jejich tajném svatebním obřadu, který stihli během pauzy v natáčení," řekl irskému listu Sunday World jeden z členů filmového štábu, který si nepřál být jmenován. "Colin je od odvykací kúry v prosinci naprosto jiný člověk. Už nepije a neotáčí se za každou sukní. Je tichý, zdrženlivý a naprosto okouzlující. Starý Colin by okamžitě všechno vyzradil," dodal filmař.

Farrell spekulace o svatbě podpořil snubním prstenem, který začal nosit. "Který člověk nosí snubní prsten před svatbou? Colin ho má na ruce téměř každý den. Jediným vysvětlením může být, že jsou s Lake opravdu zamilovaní. Netají se tím, že je do ní blázen a že by se rád usadil. Chce dál budovat kariéru a rád by se konečně zaměřil také na rodinu," řekl na Colinovu adresu jeden z jeho kolegů.

Farrellův mluvčí odmítl prsten komentovat: "Nevím o tom nic. Je to jeho čistě soukromá věc." Colin nedávno koupil nový dům v Hollywood Hills, kam by se rád nastěhoval s rodinou. Má za sebou manželství s herečkou Amelií Warnerovou a ze vztahu s Kim Bordenaveovou má syna Jamese.