"O mně se píší hrozné věci. Tu že jsem nevěrný, tu zase že chlastám, pak se zase píše, že jsem někde sexuálně vyváděl. A přitom jsem jenom prudce tancoval. Asi není o čem psát. Pravdou je jen to, že jsem se rozešel s Agátou Hanychovou. Máme mezi sebou mír. Zůstali jsme kamarádi, ale už nic jiného než to kamarádství mezi námi nezůstalo, vůbec nic.

Takže se teď občas s nějakou dívkou někde objevím, ale nic vážnějšího to nikdy není. Já mám totiž strašně moc práce. Vždyť vystupuji na pódiích dvacetkrát až třicetkrát za měsíc. Také chystám cédéčko a na podzim chci vytvořit velkou show. To vše chce přípravu. Mám sice hodně práce, ale na to si nestěžuji, živí mě a baví mě," říká Sámer, který má opět novou image. Kromě velkých slunečních brýlí má lehce vyholenou hlavu s pruhem kratších vlasů.   "Jen se snažím trochu zajímavěji vypadat. Vlasy mám teď nově udělané, přibyl mi takový zvláštně vlnitý, ale ne příliš nápadný pruh, který mi z nich vystříhali," dodává.   

V létě si odpočine u moře a na chatě

Sámer se sice vyžívá ve svých vystoupeních a ve společenských večírcích, kde bývá středem zájmu, ale přesto si v létě najde chvilku na odpočinek.

"Určitě chci jet k moři, i když ještě nevím, kam. Moře miluji a rozhodně bych o ně nechtěl letos přijít, i když mám tak plný pracovní program. Ale také se těším na chatu. Moji rodiče mají chatu v Doksech, tam je moc krásně. Jestli se vydaří počasí, tak si tam s nimi také rád pár dnů budu léta užívat. Budou se o mne starat a bude to fajn," maluje si léto v nejzářivějších barvách Sámer Issa.