"Homosexuálové jsou veselejší a zábavnější společníci, mají daleko větší sex-appeal než heterosexuálové a daleko lépe se oblékají," prozradila Paris v rozhovoru pro časopis Out a kategoricky dodala: "Všichni skutečně přitažliví muži jsou gayové!"

O důvodech jejího překvapujícího prohlášení lze jen spekulovat. Vysvětlení, že rozchod s Niarchosem ji zasáhl natolik bolestně, že zanevřela na celý mužský svět, její blízcí vylučují. Ostatně bezprostředně po něm se nechala utěšovat přímo čítankovým příkladem macha, třiadvacetiletým šampiónem fotbalového mužstva USC Hammers Mattem Leinartem.

Neobstojí ani domněnka, že si tímto způsobem Paris chce získat nové přátele, tentokrát mezi členy homosexuální komunity. Osob s odlišnou sexuální orientací se totiž v jejím okolí odjakživa pohybuje dost.

I proto američtí reportéři naznačují, že jediným motivem byla její až chorobná touha po publicitě. Magazín Out je totiž časopisem gayů a lesbiček. Nu a v periodikách pro ně určených se o Paris, která se považuje za největší herečku na americké společenské scéně, zatím příliš nepsalo.