Čím jste si podle vás získal přízeň diváků?

Nepovažuji se za typického moderátora, ale za moderujícího novináře. Mám mnoho moderátorských chyb. Přeříkávám se, nejsem žádný showman, nemám dokonalý úsměv a tak bych mohl pokračovat. Ale když moderuji, tak si myslím, že vím, o čem mluvím.

Co vás víc baví, moderovat, nebo dělat šéfa TV pořadů?

Dělat obojí je zajímavé, mám tím pestrý život. Nemohu říct, že bych něco upřednostňoval nad jiným. Ale rozhodně by mi v práci chyběla tvůrčí část. Baví mě tvořit pořad od začátku.

Kdy vyjedete se SuperStar?

V druhé půlce jara budou castingy, soutěž se rozjede po letních prázdninách.

Výměna manželek II. bude?

Ano. Brzy. Budeme vysílat dva díly ohlédnutí za první částí s nejzajímavějšími momenty a nejzajímavějšími rodinami a chystáme dalších osm nových dílů.

V souvislosti s Výměnou manželek si někteří diváci stěžovali vysílací radě, že některé děti mohou s příchodem nové maminky a nových zvyků, byť jen na deset dní, trpět. Co si o tom myslíte?

Nejde o žádné zneužívání dětí nebo ubližování jim. To bych nikdy nedovolil. Vždyť sám jsem otec čtyř dětí, jezdím s nimi jako vedoucí na letní tábory. Mám cit pro to, co jde a co už nejde. Pravda je taková, že děti nové příchozí do rodiny po skončení líbaly, dávaly jim dárečky. Odmítám, že bychom chtěli jakkoli ubližovat dětem!