Finalistky České Miss si do Brazílie nepřijely jen užívat, po náročných pracovních dnech mají ale o zábavu postaráno. Jeden muž ze štábu z televizní stanice Rialto, kde dívky poskytovaly rozhovory, se svěřil, že české krásky se Brazilcům velice líbí, protože vypadají jinak než místní ženy. Ve srovnání s Brazilkami jsou prý ale Češky hubenější.

Po únavném natáčení pro TV Rialto si dívky prohlédly město a navštívily místní tržiště, které bylo údajně před dávnými dobami vězením. Ochutnaly zde také brazilské cukrovinky a afrodisiakum Caseiro, které se vyrábí z plodů kešovníku.

Noční dobrodružství

Když se unavené dívky večer sešly na místě, odkud měly odjet do hotelu, nenašly ani autobus ani průvodce. Tržiště bylo zavřené a dívky najednou osaměly v nebezpečné ulici města Fortalezy. Jak je známo, v brazilských ulicích se potulují nebezpečné gangy a v ulicích objevíte prostituci na každém rohu. Je jasné, že dívkám nebylo příliš do smíchu. Vše ale nakonec dobře dopadlo, po chvíli se objevili místní policisté, kteří se dívek ujali.

Dívky pak bezpečně dorazily do největší tamní tančírny Pirata Bar, kde byly pozvány na pódium a za ohromného aplausu obecenstva si zatančily s profesionálními tanečníky. Dva tisíce diváků nadšeně skandovalo "Republica Tcheqa!". Pro dívky to byla první zkušenost vystoupit před větším počtem lidí, což se jim bude hodit na finále, které uvede TV Nova 17.února.